ΝΕΑ
ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2022 - 2023
18.07.2023
![](https://www.kethis.gr/images/image/FINAL YEAR CELEBRATION.jpg)
ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Αποχαιρετούμε τη χρονιά όπως της αξίζει... και σας προσκαλούμε όλους να το γιορτάσετε μαζί μας!
Άλλη μια δημιουργική και αγωνιστική χρονιά έφτασε στο τέλος της αφήνοντας πίσω νέες εμπειρίες, γνωριμίες, συνεργασίες, επιτυχίες και στιγμές ζωής που πλούτισαν και φέτος την ιστορία του ΚΕ.Θ.Ι.Σ και των ανθρώπων του.
Διοργανώσαμε, λοιπόν, μια γιορτή για να αποχαιρετίσουμε όλους τους μικρούς και μεγάλους φίλους, εθελοντές, συνεργάτες και υποστηρικτές του ΚΕ.Θ.Ι.Σ και να ανανεώσουμε από κοντά το ραντεβού μας για τον Σεπτέμβριο!
![cheeky cheeky](https://kethis.gr/admin/scripts/ckeditor/plugins/smiley/images/tongue_smile.gif)
⏰ Τετάρτη 26 Ιουλίου 2023, 8:00 το βράδυ, στην αυλή του ΚΕ.Θ.Ι.Σ.
για να φάμε και να πιούμε, να τραγουδήσουμε και να χορέψουμε, παρέα με τους "Αστέρες της ταβέρνας"
Είσοδος Ελεύθερη!