ΝΕΑ
ΟΙ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΣΤΟ ΚΕΘΙΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ!
29.09.2023
![](https://www.kethis.gr/images/image/SUNDAY POST2.jpg)
Οι Κυριακές στο ΚΕΘΙΣ ανήκουν παραδοσιακά στο κοινό! Ανοίγουμε τις πόρτες μας σε μικρούς και μεγάλους φίλους για να απολαύσουν το πρωινό τους με ησυχία μέσα στη φύση και κοντά στα ζώα μας! Προσφέρουμε στους μεγάλους καφέ κάτω από τα δέντρα μας και στους μικρούς μας φίλους βόλτες με τα άλογα και παιχνίδια στην παιδική χαρά.
Επίσης, διαθέτουμε το χώρο μας για να γιορτάσετε μαζί μας τα γενέθλια του παιδιού σας, αλλά και για άλλες κοινωνικές εκδηλώσεις.
Σας περιμένουμε με χαρά!