ΝΕΑ
ΤΑ ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ‘ΚΕΘΙΣ 2024’ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ!
11.12.2023
![](http://www.kethis.gr/images/image/DIARIES POSTER.jpg)
![](http://www.kethis.gr/images/image/Alpenstar collection.jpg)
![](http://www.kethis.gr/images/image/Jerry Collection.jpg)
![](http://www.kethis.gr/images/image/Penelope collection.jpg)
Εσείς ποιο σχέδιο προτιμάτε? Άλπενσταρ, Πηνελόπη ή Τζέρυ? Επιλέξτε το δικό σας αγαπημένο και δωρίστε το στον εαυτό σας ή σε κάποιον που αγαπάτε! Με την αγορά κάθε ημερολογίου στηρίζετε το έργο του ΚΕΘΙΣ.
Για παραγγελίες επικοινωνήστε μαζί μας με: 1. τηλ. 6981957025 ή μήνυμα σε Viber/WhatsApp, 2. mail: [email protected] ή 3. επισκεφθείτε μας στο ΚΕΘΙΣ για να διαλέξετε από κοντά!